Systemy Ochrony i Automatyki Budynkowej

Nie pozwól, by majątek bądź dzieło Twego życia przepadło w jednej chwili.

Oferowane przez MG Digital Solutions systemy ochrony mienia skutecznie zabezpieczą Twój dom lub firmę przed wizytą nieproszonych gości. Ostrzegą, gdy pojawi się zabójczy czad lub gaz. Zaalarmują w przypadku pożaru, czy zalania.

Dzięki wykorzystaniu do komunikacji sieci internet i połączeń GSM na Twój telefon wysłane zostanie stosowne powiadomienie o zagrożeniu lub zdefiniowanym wcześniej zdarzeniu, jak np. powrót dziecka do domu czy wjazd dostawcy na teren firmy. Co więcej, za pośrednictwem swojego telefonu będziesz mógł uzbroić bądź rozbroić alarm, otworzyć bramę wjazdową lub garażową, sterować oświetleniem, roletami, a nawet włączać dowolne urządzenie podpięte do gniazdka elektrycznego, praktycznie z dowolnego miejsca na ziemi.

Wszelkie Instalacje alarmowe oferowane przez MG Digital Solutions budowane są w oparciu o uzyskaną 25 czerwca 2013 roku Koncesję wydaną przez Ministra Spraw Wewnętrznych oraz Licencję Zabezpieczenia Technicznego wydaną przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi.

 

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu !